OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lázně Luhačovice

Lázně

Využijte svého práva a zeptejte se sami svého lékaře na lázně. Nečekejte až Vám lékař sám lázně navrhne nebo doporučí. Když jste nemocní, máte třeba potíže s dýcháním, trpíte astmatem, bronchitidou, trpíte funkční poruchou periférních cév nebo jste po úrazu, po operaci a potřebujete na doléčení svých problémů lázeňskou péči a nebo váš zdravotní stav vyžaduje lázeňské léčebné procedury a rehabilitaci, požádejte svého lékaře o vypsání návrhu na lázeňskou péči.

V případě, že se vám nepodaří získat plně hrazené nebo příspěvkové lázně, můžete jet do lázní i jako samoplátce, kde nepotřebujete žádná lékařská doporučení. Vše si hradíte sami. V ceně lázeňské léčby pro samoplátce bývá ubytování a stravování, vstupní a kontrolní lékařské vyšetření, laboratorní vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, lázeňské procedury, inhalace a pitné kúry. V lázních samoplátcům nabízejí širokou škálu léčebných, relaxačních a wellness pobytů. Zkrátka bohatá škála lázeňských procedur na načerpání nové energie a ideální pro regeneraci. Pro samoplátce lázně nabízejí zvýhodněné léčebné pobyty.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.